Honor’ın yeni telefonu güçlü özellikleriyle rakiplerine meydan okuyor; iPhone sahipleri kıskanacak

Honor, ürün gamını genişletmeye devam ediyor ve bu doğrultuda Hindistan’da Honor Band 9 akıllı bilekliğini piyasaya sürdü. Şimdi ise gözlerini yeni bir akıllı telefona çeviren şirket, 18 Mart’ta Magic 6 RSR Porsche Design modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak telefonun tanıtımını beklememize gerek kalmadan, Honor Magic 6 RSR‘nin özellikleri konusunda bilgiler sızmaya başladı. Bu bilgiler, duyumcu bir hesap tarafından paylaşıldı.

Magic 6 RSR, 6.8 inç büyüklüğünde ve 2800×1280 piksel çözünürlüğünde bir ekranla gelecek ve 120Hz yenileme hızına sahip olacak. Ancak yenileme hızının yanı sıra, LTPO OLED teknolojisi sayesinde değişken ekran hızlarına destek verecek ve böylece sabit görüntülerde enerji tasarrufu sağlayacak.

Honor’ın yeni telefonu güçlü özellikleriyle rakiplerine meydan okuyor; iPhone sahipleri kıskanacak

Kamera özellikleriyle de dikkat çeken telefon, 50MP H9800 (OV50K) sensöre sahip olacak. Bu sensör, özellikle Light Fusion Imaging Converter teknolojisi kullanarak fotoğrafçılık konusunda üstün performans sergileyecek. Ayrıca, 100x dijital zoom destekleyen milyar piksellik bir periskop lensi bulunacak, bu da olağanüstü zoom ihtiyaçlarını karşılayacak.

Telefonun performansı açısından ise yonga seti olarak Snapdragon 8 Gen 3 kullanılacak ve 2024 standartlarına uygun olarak 24 GB RAM ile 1 TB’a kadar dahili depolama alanı sunacak. Bu, gerçek bir amiral gemisi cihazı profiline uygun. Batarya tarafında ise 5600 mAh kapasiteye sahip olacak ve 80W kablolu ile 66W kablosuz şarj desteğine sahip olacak. Telefonun 8.9mm incelikte ve 237g ağırlıkta olması bekleniyor. Tüm bu heyecan verici özelliklerin doğruluğunu ise 18 Mart’ta göreceğiz. Honor’un bu yeni akıllı telefonu, teknoloji dünyasında büyük bir heyecan yaratmaya aday görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir