Xiaomi Pad 6S Pro’nun global pazara geliyor

Xiaomi, Çin’de piyasaya sürülecek yeni bir tableti hazırlıyor. Xiaomi Pad 6S Pro olarak adlandırılması beklenen bu cihazın, Xiaomi 14Ultra ile birlikte 22 Şubat’ta Çin’de tanıtılması planlanıyor. Söz konusu cihaz, geçtiğimiz ay Çin’in 3C sertifikasyon platformu veritabanında 24018RPACC model numarası ile tespit edildi.

Tablet, uluslararası versiyonu olan 24018RPACG’nin HDR Vivid sertifikası, Singapur’un IMDA’sı ve Avrupa’nın EEC’si tarafından son haftalarda onaylandığı için küresel bir lansman alabilir. Şimdi aynı tablet, Endonezya’nın SDPPI sertifikasyon platformu tarafından da sertifikalandı. Bu durum, tabletin küresel bir lansman alacağını daha da güçlendiriyor.

Xiaomi Pad 6S Pro’nun global pazara geliyor

Xiaomi Pad 6S Pro‘nun küresel lansmanı yaklaşıyor. Pad 6S Pro’nun küresel sürümünün hiçbirinde cihazın özelliklerini açığa çıkaran bir bilgi bulunmamakla birlikte, Çin versiyonunun 3C sertifikasyonunda 120W şarj cihazı ile tespit edildiği biliniyor. Cihazın küresel varyantı birden fazla sertifikasyon aldığı için, Pad 6S Pro’nun önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Xiaomi Pad 6S Pro‘nun özellikleri (söylentilere göre) konusunda ise, cihazın 144Hz yenileme hızına sahip 12.4 inç bir LCD ekrana sahip olacağı ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılacağı belirtiliyor. Tablet hakkında daha fazla detay henüz açıklanmadı.

Cihazın, Pad 6 Pro‘dan diğer özellikleri de alabileceği ihtimali bulunuyor. Buna göre, 50 megapiksellik çift kamera sistemi, dört hoparlörlü bir kurulum ve 10,000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir